XI Uwielbienie w Centrum Kielc

WZYWAM IMIĘ TWE to hasło tegorocznego XI UWIELBIENIA W CENTRUM MIASTA, które odbędzie się 10 czerwca (w sobotę) 2023r. o godz. 19:00. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się podobnie jak w ubiegłym roku w MUSZLI KONCERTOWEJ w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica w Kielcach.

Ten czas modlitwy jest niepowtarzalny gdyż łączy z sobą niebo i ziemię. Chrystus, który żyje wśród nas, po raz kolejny zostanie uwielbiony. To wzywanie imienia Jezusa jest okazją do tego, aby uczynić Go swoim Panem i Królem.

W przeżyciu tego spotkania pomoże nam zespół TO ON oraz goście: GRZEGORZ CZERWICKI, GABI GĄSIOR, PAWEŁ CHUSTAK oraz zespół taneczny KRYSZTAŁKI. Na to wydarzenie zapraszamy każdego w imieniu organizatorów:
Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Kieleckiej, Stowarzyszenia Dwa Przymierza, Województwa Świętokrzyskiego, Zespół To ON.

ks. Marcin Boryń
Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 10:00, 12:00, 16:00
Dni powszednie:
18:00 (kwiecień – wrzesień)
17:00 (październik – marzec)
Soboty: 08:00, 18:00

Spowiedź

Codziennie: przed każdą Mszą Świętą
I Piątek: od 15:30

Kancelaria

Wtorek – piątek: 16:00 – 16:45
Sobota: 08:30 – 10:00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.